מסע להרי פמיר- טיול מודרך (ספטמבר 2021)

כידוע, הבלוג החורק הזה מעודכן באופן ספורדי למדי ובוודאי זקוק למתיחת פנים הגונה,אך בכל זאת ראוי אולי לנצל את הפלטפורמה הצנועה הזאת בכדי לבשר כי טיול בהדרכתי יצא בספטמבר הקרוב להרי פמיר שבטג'יקיסטאן.

הפמיר, מקור שמו האמיתי של המושג "גג העולם", הוא אחד מן האזורים המעניינים ביותר באסיה המרכזית, וצופן בחובו לא רק גאוגרפיה מורכבת ומרחיבת נפש, אלא גם לא מעט פלאות היסטוריות ואנושיות שעושות את הנסיעה ההרפתקנית הזאת למתגמלת במיוחד.

הנסיעה תהיה בקבוצה קטנה, ותתבסס על תנאי ההארחה המקומיים הזמינים בכפרי הפמיר, על כל החום האנושי והישירות הכרוכים בכך. הטיול מיועד למטיילים אשר אינם נרתעים מנסיעות ארוכות או תנאי הארחה פשוטים (אך נקיים ונוחים, כולל מקלחות חמות), והמחפשים את הערך המוסף שבתרבות יחודית, טופוגרפיה קדושה וחוויה אנושית בלתי אמצעית לחלוטין.

לפרטים נוספים והרשמה, ניתן להכנס לאתר הטיולים שלנו:

https://www.midpath.co.il/tours/tajikistan/

ובואו בברכה

נעם

פורסם על ידי siyahqalam

מתגורר במערב סין, חי ונושם את תרבות אסיה. ממזרח למערב , מעבר להווה, הולך וחזור. מתמחה בהסטוריה של דרכי המסחר, על הדתות הדמויות והמסורות השונות שזרמו דרכם. חובב תה, בוטניקה, הסטוריה של הבודהיזם וכלי נגינה מארצות מרכז אסיה. מוציא גם טיולים מיוחדים במרכז אסיה תחת "אורחות-נתיבים למרכז אסיה" https://www.facebook.com/innerpathsasia/ וברחבי סין תחת "דרך האמצע" https://www.facebook.com/middlepathtravels/?ref=br_rs

השאר תגובה

%d בלוגרים אהבו את זה: